Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że opcja refinansowania pożyczki będzie dostępna wyłącznie do 28.02.2019 r. Po tym terminie nie będzie możliwości refinansowania.
Zaloguj się Zapomniałem hasła
sms365

Zakończenie konkursu!

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konkursie. Do dnia 27 lipca 2018 roku postaramy skontaktować się ze zwycięzcami konkursu w celu poinformowania o wygranej oraz potwierdzenia sposobu otrzymania nagrody. Po zweryfikowaniu przez Komisję Konkursową przesłanych odpowiedzi przez Uczestników konkursu przekazujemy listę zwycięzców, którzy podbili serca członków komisji swoimi odpowiedziami.


Wyniki konkursu SMS365.PL:
I Miejsce:  Tymoteusz P. z Olsztyna  Oryginalny komplet stroju Reprezentacji Polski w piłce nożnej.
II Miejsce:  Jerzy B. z Białegostoku  Oryginalna koszulka Reprezentacji Polski w piłce nożnej.
III Miejsce:  Daria M. z Warszawy  Gra „Monopoly: Łączy nas piłka!”
IV Miejsce:  Marcin W. z Wrocławia  Oryginalna replika piłki Adidas Telstar World Cup 2018.
V Miejsce:  Kazimierz P. z Koszalina  Oryginalna replika piłki Adidas Telstar World Cup 2018.
VI Miejsce:  Łucja C. z Rudy Śląskiej  Komplet gadżetów prawdziwego kibica Reprezentacji Polski, składający się z breloczka (produkt licencjonowany przez PZPN), bidonu (produkt licencjonowany przez PZPN) oraz szalika „Łączy nas piłka” (produkt licencjonowany przez PZPN).

Dodatkowo ze względu na duży odzew na naszym Facebook'u, dla osób z najlepszymi komentarzami przewidzieliśmy dodatkowe upominki! Ze wszystkimi tymi osobami skontaktujemy się za pośrednictwem naszego profilu na Facebook'u w celu ustalenia sposobu otrzymania nagrody.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom głównych nagród!

Kibiców piłkarskich emocji u nas nie brakuje, dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów konkurs z okazji największego święta piłkarskiego w tym roku – Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018.

Jedyny warunek jaki musisz spełnić by móc wziąć udział w naszym konkursie to posiadanie aktywnej pożyczki gotówkowej lub pożyczki refinansowanej w okresie trwania konkursu (od 19 czerwca 2018 roku do 15 lipca 2018 roku) udzielonej za naszym pośrednictwem, pozostającą w terminowym okresie spłaty.

Puść wodzę fantazji, wymyśl jak będziesz kibicować Reprezentacji Polski na mundialu!

  • Wymyśl i wyślij do nas swoją przyśpiewkę, wierszyk, tekst piosenki lub hasło, którym będziesz dopingować Narodową Drużynę podczas Mistrzostw Świata!
  • Dodatkowo napisz dlaczego właśnie Ty, uważasz siebie za najlepszego Kibica w naszym kraju!
  • Odpowiedzi na zadanie konkursowe wyślij na adres e-mail: ms2018@sms365.pl


A co możesz wygrać?

I Miejsce:  Oryginalny komplet stroju Reprezentacji Polski w piłce nożnej.
II Miejsce:  Oryginalna koszulka Reprezentacji Polski w piłce nożnej.
III Miejsce:  Gra „Monopoly: Łączy nas piłka!”
IV-V Miejsce:  Oryginalna replika piłki Adidas Telstar World Cup 2018.
VI Miejsce:  Komplet gadżetów prawdziwego kibica Reprezentacji Polski, składający się z breloczka (produkt licencjonowany przez PZPN), bidonu (produkt licencjonowany przez PZPN) oraz szalika „Łączy nas piłka” (produkt licencjonowany przez PZPN).

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie oraz kibicowania drużynie Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata!


Regulamin

Pobierz regulamin - plik PDF